SANACE A OCHRANA DŘEVA

DŘEVOSAN ZELENÝ

dřevosan zelenýVe vodě rozpustný, bezbarvý nebo barevný impregnační prostředek na ochranu dřeva v interiéru na bázi sloučenin boru. Přípravek je účinný preventivně proti dřevokaznému hmyzu a proti dřevokazným houbám. Spolehlivě a dlouhodobě chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami (dřevomorka domácí) a před hmyzem (červotoč, tesařík). Dřevosan není ve dřevě fixován. Přípravek je možné použít na napadené dřevo. Preventivní ochrana stavebního dřeva v krytých prostorách. Nosné nebo výstuhové dřevěné díly jako střešní vzpěry, dále půdy, půdní podlahy, obklady, příčky atd., které jsou zařazeny do 1. a 2. třídy ohrožení dřeva (ČSN EN 335-1, 2). V obytných místnostech musí být ošetřené dřevo dodatečně překryto vhodným nátěrem.

Obsah balení: 1kg/3kg

 

DŘEVOSAN PROFI

dřevosan profi​Vodou ředitelný, koncentrovaný, širokospektrální, ochranný přípravek na dřevo na bázi organických biocidních účinných složek proti dřevokazným houbám, hmyzu i plísním.

Výrobek je určený především pro profesionální použití, zejména v impregnačních vanách. Jeho snadná aplikace umožňuje jeho použití také u široké veřejnosti. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní přípravky, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 20 g na m2 dřeva v interiéru, 30 g na m2 dřeva v exteriéru

Obsah balení: 1kg/3kg

 

LIGNOFIX I-PROFIImage

Kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.).

Obsah balení: 1kg/5kg

LIGNOFIX E-PROFIImage

Přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Má prodlouženou dobou preventivní ochrany proti dřevokaznému hmyzu (červotoč, tesařík).

Obsah balení: 1kg/5kg

Image​​​

 

DŘEVOSPEKTRUM RAKOVNÍK

Lišanská 2760
269 01 - Rakovník II
Česká republika

​IČ: 04902955

PROVOZNÍ DOBA PRODEJNA:

Po: 7:30 - 16:00
Út: 7:30 - 16:30
St: 7:30 - 16:00
Čt: 7:30 - 16:30
Pá: 7:30 - 16:00
So: 8:00 - 12:00
Ne: ZAVŘENO

Image​​​   +420 313 514 706

Image​​​   info@drevospektrum

Image​​​   Dřevospektrum Rakovník RÁJ DŘEVA


        O cookies