O NÁS

Naše firma byla založena 1. dubna roku 1991, jako fyzická osoba. Postupem času se firma rozrůstala a byla převedena na společnost s ručením omezeným. Dnes ji tvoří tři provozovny – prodejna, truhlárna a pila. Všechny tři provozovny spolu navzájem vytvářejí jeden na sebe navazující celek. Cílem bylo propojit prodejnu pro truhláře, dřevaře a kutily společně s provozováním truhlárny, kde se nabízí veškeré truhlářské a zakázkové práce, sklenářské práce, s nabídkou pořezu dřeva a stavebního řeziva na pile, včetně výroby palivového dřeva. V průběhu let firma uzavřela obchodní smlouvy se všemi významnými rakovnickými společnostmi.

Největším know-how firmy jsou tři na sebe navazující provozovny a to, pila, kde se zpracovává kulatina, ze které se vyrábí prkna, fošny a trámy, a ty se následně zpracovávají v naší druhé provozovně, kde zhotovujeme z tohoto materiálu např.: dveře, okna, nábytek atd… Tyto výrobky nabízíme v naší třetí provozovně, což je prodejna. Toto know-how patří k plusům podniku, díky kterým se liší od obecně jiných firem.

Na trhu působíme více než 30 let a jsme vděčni za každého zákazníka, který k nám přivítá. Našim zákazníkům se snažíme vždy poradit a vyhovět všem přáním a potřebám, které jsme schopni splnit. Dbáme na kvalitu, rychlost a ochotu při komunikaci.