Sanace a ochrana dřeva

V nabídce máme široký sortiment prostředků k ochraně dřeva. Mezi nejčastěji používané patří následující produkty:

Dřevosan zelený

dřevosan zelenýVe vodě rozpustný, bezbarvý nebo barevný impregnační prostředek na ochranu dřeva v interiéru na bázi sloučenin boru. Přípravek je účinný preventivně proti dřevokaznému hmyzu a proti dřevokazným houbám. Spolehlivě a dlouhodobě chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami (dřevomorka domácí) a před hmyzem (červotoč, tesařík). Dřevosan není ve dřevě fixován. Přípravek je možné použít na napadené dřevo. Preventivní ochrana stavebního dřeva v krytých prostorách. Nosné nebo výstuhové dřevěné díly jako střešní vzpěry, dále půdy, půdní podlahy, obklady, příčky atd., které jsou zařazeny do 1. a 2. třídy ohrožení dřeva (ČSN EN 335-1, 2). V obytných místnostech musí být ošetřené dřevo dodatečně překryto vhodným nátěrem.

Obsah balení: 1kg - 3kg


DŘEVOSAN PROFI

dřevosan profiVodou ředitelný, koncentrovaný, širokospektrální, ochranný přípravek na dřevo na bázi organických biocidních účinných složek proti dřevokazným houbám, hmyzu i plísním.

Výrobek je určený především pro profesionální použití, zejména v impregnačních vanách. Jeho snadná aplikace umožňuje jeho použití také u široké veřejnosti. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní přípravky, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 20 g na m2 dřeva v interiéru, 30 g na m2 dřeva v exteriéru

Obsah balení: 1kg - 3kg


I-PROFI-OH 0,8KG

I-PROFI-OHI-PROFI-OH 0,8KG

Přípravek Lignofix I-Profi-OH se používá k preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu, jako je červotoč a tesařík. Stejně tak se využívá i k ošetření dřeva, které je již dřevokazným hmyzem napadeno. I-Profi-OH je určen pro třídu ohrožení 1, 2 a 3, tedy do interiéru (schody, podlahy, rámy ok atd.) a exteriéru beze styku se zemní vlhkostí (střešní podbití, krovy, dřevěné stavby atd.)