LEPIDLA

Image

SUPERFIX VINYL SADA

​Sadu tvoří 25 ml polyuretanového lepidla + 150 cm2 fólie na lepení výrobků z měkkého PVC jako jsou např. nafukovací bazény, míče, plovací kola, pláštěnky, čluny, matrace a další. Bazénovou fólií lze lepit i pod vodou.
Praktická sada a účinné lepidlo, které poskytují výborné výsledky. Využívá se především pro vzájemné spojování měkčeného PVC (dětské hračky, míče, koženky) nebo PUR, nebo pro spojování s přírodními a syntetickými kůžemi, textilem, některými druhy pryží a dalšími plasty. Má velmi nízkou aktivační teplotu a je světelně stabilizované. Lepidlo lze použít i na lepení pod vodou, např. při opravách fóliových bazénů z PVC.

Image

SADA NA LEPENÍ KOL LOGIC

​Cyklosada na opravu duší.

Image

BULDOK PRO ČISTÉ GRILY A TROUBY

​Extra silný čisticí prostředek pro okamžitou, snadnou, rychlou a kvalitní údržbu grilů, roštů a pečících trub.
Speciální přípravek pro odmašťování a rozpouštění nečistot a připálenin u grilů, roštů, kuchyňských pečících trub, fritovacích hrnců a dalších zařízení bez jakéhokoliv poškrábání. Je šetrný k ošetřovaným předmětům, dodává jim lesk a příjemnou vůni čistoty.

Image

BULDOK PRO ROZPAD TUKŮ V ODPADECH

​Přírodní bakteriální přípravek, který slouží k rozložení veškerých tukových usazenin v odpadním potrubí.Udržuje plnou funkčnost odpadního systému a brání jeho dalšímu ucpávání. Odstraňuje zápach ve sběrných jímkách a zamezuje jeho zpětné tvorbě.
Přípravek na bázi směsi přírodních bakterií a enzymů, jenž spolehlivě odstraňuje tukové nánosy a zápach ve sběrných jímkách. Vlivem pravidelného používání se zabraňuje zpomalování odtoku a usazování rostlinných a živočišných produktů v odpadním systému. Zabezpečuje jeho stálou funkčnost. Přípravek neškodí lidskému zdraví a je šetrný vůči životnímu prostředí.
Spotřeba: 2 x za týden čtyři odměrky na 1 m3 objemu tukového lapolu

Image

BULDOK PRO ČISTÉ SPÁRY

​Dva účinky v jenom balení. Sada slouží k odstranění nanesených nečistot ze spár obkladaček a k jejich následnému preventivnímu ošetření před novým znečištěním tzv. samočisticím efektem.
Sada vybavená dvěma přípravky, každý s aplikačním štětečkem ve víčku, slouží k čištění a preventivnímu ošetření zašlých spár v obkladačkách nebo dlaždicích v koupelnách, kuchyních apod. Čisticí přípravek spáru vyčistí a druhý hydrofobní přípravek na bázi nano-částic spáru a její okolí naimpregnuje, čímž ji dlouhodobě chrání před dalším zanášením tzv. samočisticím efektem.
Spotřeba: cca 5 bm spáry o šířce 3 mm